Projekt pokračuje na staznosti.sme.sk

Sťažnosti.sk - sťažuj sa, kritizuj, nadávaj... (a chváľ!)

Podaj sťažnosť
Archív sťažností
Prehľad zákonov
Ankety
O projekte
Kontakt
>>> späť na hlavnú stránku

Rebríčky firiem rebríčky firiem

Anketa
Nebeží žiadna anketa.

Poďakovanie združenia Cybernet Corporation
Publikované: 30.01.2003, autor: admin

Združenie Cybernet Corporation spoločne ďakuje všetkým ľuďom a organizáciám, ktorí nás podporili v našom úsilí.

Čo sa týka financií, ďakujeme nadáciám OSF a NPOA, pani Majerčíkovej, firme Zoner (a najmä pánovi Romanovi Behrovi) za webhosting. A samozrejme rodičom, nielen za to, že veľkoryso zažmúrili oči nad telefónnymi účtami. Ďakujeme každému, kto si kúpil od nás tričko Sťažnosti.sk a všetkým 9 ľuďom za 1% z dane. Za bezchybné vedenie účtovníctva ďakujeme Katrin Červenej.

Za mediálnu podporu ďakujeme: STV, Markíza, Pravda, SME, Národná obroda, Slovenka, Titan a agent.sk. Rovnako ďakujeme ľuďom, ktorí nás podporili či už výmenou ikonky alebo linkovaním na nás.

Ďakujeme všetkým firmám a obzvlášť štátnym organizáciám, ktoré sa vyjadrili k našim sťažnostiam. Špeciálne ďakujeme tým, ktorí mali snahu ozaj problém riešiť.

Naše najväčšie poďakovanie však patrí všetkým vám, ktorí ste nám za celú dobu posielali sťažnosti, pochvaly, pripomienky a nápady na zlepšenie projektu. Ďakujeme vám všetkým, ktorí ste sa znova a znova vracali na naše stránky.

Špeciálne poďakovanie patrí nášmu nástupcovi Antonovi Krugovi za to, že sa podujal pokračovať v projekte. Budeme mu držať palce, aby bol projekt pod jeho vedením ešte úspešnejší.
Poďakovanie Daniela Duriša, koordinátora projektu:
Špeciálne ďakujem Ďurovi a Maťovi K., ktorí mali tú trpezlivosť Sťažnosti.sk so mnou pripravovať a ktorí často celý projekt ťahali sami.

Poďakovania Mateja Kučeru, našej administratívnej sily (kancelárska kryska hryzka):
Ďakujem za slovo, pán predseda. A taktiež ďakujem tým, ktorí sa sťažovali, lebo bez sťažovateľov by neboli Staznosti.sk. Keď však nad tým tak rozmýšľam, tak sťažovateľov by nebolo, keby neboli neseriózne firmy a spoločnosti. Žeby som mal ďakovať im? Hm, tak teraz fakt neviem... Nuž a v treťom rade (druhé sedadlo zľava) by som chcel zaželať nášmu nástupcovi, aby sa mu darilo v tejto záslužnej prácičke stále viac a viac. Pán predseda ma už vyhadzuje a práve si vyhradil aj právo na krátenie môjho poďakovania, takže verím, že tu aspoň niečo zostane. Ďakujem!

Poďakovanie predsedu združenia, Juraja Kučeru:
Ďakujem Danielovi za jeho podporu a technickú realizáciu, bez ktorej by sme zostali len pri nápade, rovnako ďakujem aj svojmu bratovi Matejovi za to, že v istých chvíľach (aj keď frflajúc ale predsa) ťahal celý projekt úplne sám, Tomášovi za fundraising, Katke za právnu poradňu a všetkým čo nás priamo alebo nepriamo podporovali.

Reklama