Projekt pokračuje na staznosti.sme.sk

Sťažnosti.sk - sťažuj sa, kritizuj, nadávaj... (a chváľ!)

Podaj sťažnosť
Archív sťažností
Prehľad zákonov
Ankety
O projekte
Kontakt
>>> späť na hlavnú stránku

Rebríčky firiem rebríčky firiem

Anketa
Nebeží žiadna anketa.

Pochvala
na: OU Policajného zboru, Kysucké Nové Mesto

Predmet: ochota

Text pochvaly:
Som príjemne prekvapený postupom pracovníkov uvedenej inštitúcie pri vybavovaní záležitostí občanov. Vybavoval som už pas, občiansky preukaz, priestupkové konanie na DI, aj evidenciu vozidiel na DI. Napriek tomu, že tam bolo vždy veľa stránok, nečakal som nikdy mimoriadne dlho. Po príchode som dostal vždy tlačivo s poučením na vyplnenie, kým som si vyplnil tlačivo, zabezpečil kolky,dostal som sa v poradí na vybavenie. A čo je najviac chvályhodné: nikdy som si nemusel na to čerpať pracovné voľno ako pred rokom 1996, kým úrad nebol zriadený. Všetko som vybavil po pracovnej dobe, bez šikanovania, v slušnosti, s ochotou a s dostatočným poučením.

Koeficient inštitúcie/firmy: 3 (pozitívny)
Počet ďalších pochvál na: OU Policajného zboru, Kysucké Nové Mesto: 0

Počet sťažností na: OU Policajného zboru, Kysucké Nové Mesto: 0

Počet podnetov pre: OU Policajného zboru, Kysucké Nové Mesto: 0

Diskusia:
Pridaj komentár ku pochvale...


miami napísal(a) dňa 27.06.2008 o 11:16:21:
normalne som prekvapeny ako tu vychvalujete prislusnikov v Kysuckom Novom Meste.Ja mam s nimi taku skusenost,ze raz som tam sedel na lavicke,isiel som vypovedat a nejaky zakomplexovany komunisticky prislusnik si cupotal rano do prace a nakolko ma obchadzal sa ma spytal,ze co som urobil,automaticky som mu odpovedal,ze ci je on moj nejaky zakonny vysetrovatel aby ma vlastne vypocuval no a vzapäti som vyfasoval take zaucho,ze mi v hlave este tyzden zvonelo,samozrejme kolegovia sa len divali ako ich nervozny kolega,ktory si asi rano dobre nezatrtkal porusuje zakon,ale nic preto nedokazali urobit,to je to,pred zakonom sme si vsetci rovny,ale vtedy som bol rovny asi len ja.Takze asi take je spravanie prislusnikov v KNM.


Johny Perfecto napísal(a) dňa 28.11.2007 o 10:28:19:
Tak tymto ludom riadne cese, vsak to je uplna blbost. Tam robia komunisti, uradnicky su jak zumpy, bud nasrate, alebo vycerpane, a byrokracia v tejto dzamahirii je neuveritelna. To by ste mali vidiet ako to funguje v Anglicku.


Dancul napísal(a) dňa 06.12.2001 o 21:39:15:
Túto skutočnosť musím naozaj potvrdiť. Mal som možnosť na vlastnej koži zažiť "prácu" DI aj v Žiline a v Piešťanoch. No to čo som videl v Kysuckom Novom Meste je hádam niekde považované za sci-fi. Za asi hodinu som mal auto skontrolované technikom, zapísané do evidencie a v ruke som mal nový techničák. Kdežto v Piešťanoch sme auto odhlasovali asi 4 hodiny a pre vodičák som na DI v Žiline chodil dva dni.


fuza napísal(a) dňa 28.10.2001 o 20:43:31:
Asi si to napisali policajti pre seba.


Reklama