Projekt pokračuje na staznosti.sme.sk

Sťažnosti.sk - sťažuj sa, kritizuj, nadávaj... (a chváľ!)

Podaj sťažnosť
Archív sťažností
Prehľad zákonov
Ankety
O projekte
Kontakt
>>> späť na hlavnú stránku

Rebríčky firiem rebríčky firiem

Anketa
Nebeží žiadna anketa.

Pochvala
na: Pelle

Predmet: vybavená reklamácia

Text pochvaly:
V nadväznosti na prípad "Sťažnosť na Pelle, s.r.o. - obchod s obuvou", si dovoľujem uverejniť ďalšie pokračovanie tohto príbehu. Nakoľko uvedená firma pristúpila k veľmi nezvyklému a verte mi, mne ojedinelému vyriešeniu celého sporu reklamácie, žiadam Vás o uverejnenie Pochvaly na spoločnosť Pelle, s.r.o. - obchod s obuvou.
Ako som Vás informovala, rozhodla som sa ponuku riaditeľa spoločnosti fi. Pelle, s.r.o., Dr. Škvareninu využiť a spolu s manželom som predajňu Pelle, s.r.o. na Cyprichovej ul. navštívila dňa 2.11.2000, kde ma prijala veľmi ochotná a príjemná vedúca predajne. Dohodli sme si ďalšiu návštevu na deň 3.11.2000 za účelom vybavenia prípadu v zmysle prísľubu riaditeľa Dr. Škvareninu. Potvrdzujem, že v tento deň som si vybrala inú obuv a doplatila som iba rozdiel medzi výškou ceny novej obuvi a pôvodnej športovej obuvi.
Chcem ešte uverejni aj môj postreh z minulosti k tejto predajni. V minulosti som tu už riešila reklamáciu, a to k môjmu prospechu. Žiaľ, uvedená posledná reklamácia, nebola údajne akceptovaná výrobcom (dovozcom) a z predajne som si odniesla dcérkinu neopravenú obuv. Táto skutočnosť ma prinútila celý prípad uverejniť na internete. Som však presvedčená, že moja dcérka na iný účel túto obuv nepoužívala a dosť nerozumiem tomu, že výrobca tvrdí, že bola zničená práve nevhodným používaním (nosením).
Pán riaditeľ f. Pelle, s.r.o. sa zachoval veľmi diplomaticky a obchodne. Moja výhra je vlastne jeho výhra. V každom prípade udelil lekciu iným spoločnostiam a obchodníkom, ktorým ide iba o krátkodobé pôsobenie na trhu za úplne iným účelom, než je spokojnosť zákazníka. Dúfam, že môj prípad riešenia reklamácie už nebude jediný a takto brilantne budú obuv Pelle, s.r.o. nasledovať aj iné predajne (čohokoľvek).

Koeficient inštitúcie/firmy: 3 (pozitívny)
Počet ďalších pochvál na: Pelle: 0

Počet sťažností na: Pelle: 0

Počet podnetov pre: Pelle: 0

Diskusia:
Pridaj komentár ku pochvale...


Reklama