Sťažnosti.sk - sťažuj sa, kritizuj, nadávaj... (a chváľ!)

Podaj sťažnosť
Archív sťažností
Prehľad zákonov
Ankety
O projekte
Kontakt
>>> späť na hlavnú stránku

Rebríčky firiem rebríčky firiem

Anketa
Nebeží žiadna anketa.

Sťažnosť
na: Slovenská sporiteľňa

Predmet: bankomat

Text sťažnosti:
Obidve tieto institucie maju svoje pobocky v Terchovej. Ja som sa nachadzal v Terchovej v sobotu a nedelu. Vzhladom k tomu, ze sa mi minula hotovost, musel som absolvovat cestu az do Ziliny!!!! Neviem, ci by nestalo za uvazenie pre tieto institucie namontovanie bankomatov. Ak budu vychadzat od poctu obyvatelov, tak tam tie bankomaty nikdy nebudu. Ked si vsak zapocitaju aj turistov ktori su tam v zime, v lete, dostanu uctihodne cislo. A vsetci musia chodit pre hotovost do Ziliny!!! Ved su tam ubytovany aj zahranicny hostia. Som zvedavi, ci maju taketo problemi aj v Alpach, alebo inde vo svete.
V dobe, ked som sa nachadzal v Terchovej, bolo tam o dalsich minimalne 10000 ludi viac ako obycajne. A kazdemu komu dosla hotovost, vysiel naprazdno ako ja.

Odpoveď na sťažnosť:
Na základe požiadaviek našej klientely a Obecného úradu Terchová o nainštalovanie bankomatu v tejto lokalite vykonali zamestnanci SLSP, a. s. KP Žilina v mesiaci november 1999 marketingový prieskum, v záveroch ktorého doporučili manangmentu MsP jeho inštaláciu. Ihneď po schválení doporučenia bol v priestoroch našej filiálky v Terchovej vybudovaný aj priestor pre umiestnenie bankomatu, ktorého inštalácia bude realizovaná v III. štvťroku 2000. Negatívnu kritiku sťažovateľa prijímame a na podporu toho, že nám nie je mienka našich, resp. potencionálnych klientov ľahostajná podotýkame, že v uvedenej lokalite má naša banka inštalovaných 5 POS-terminálov a ostatné banky 5 ďalších POS-terminálov. Uvedené POS-terminály môžu klenti využívať na platenie kartou vo väčšine v hotelových zariadení. Záverom Vás chceme upozorniť, že pri vybavovaní sťažností postupujeme v súlade so Zákonom č. 152/98 Z.z. o sťažnostiach.

Anketa: Zdá sa vám reakcia dotknutej inštitúcie/firmy postačujúca?
Áno (854)52,17%
Nie (783)47,83%
Celkový počet hlasov: 1637

Koeficient inštitúcie/firmy: 561 (veľmi pozitívny)
Počet ďalších sťažností na: Slovenská sporiteľňa: 5
19.06.2001 Sťažnosť na Slovenská sporiteľňa - zákaz použitia mobilného telefónu
08.11.2000 Sťažnosť na Slovenská sporiteľňa - pomalá práca
16.08.2000 Sťažnosť na Slovenská sporiteľňa - výplata vkladov
22.05.2000 Sťažnosť na Slovenská sporiteľňa Odpoveď neobdržaná - peniaze z bankomatu
16.04.2002 Sťažnosť na Slovenská sporiteľňa - peniaze

Počet pochvál na: Slovenská sporiteľňa: 0

Počet podnetov pre: Slovenská sporiteľňa: 0

Diskusia:
Pridaj komentár ku sťažnosti...


Reklama