Sťažnosti.sk - sťažuj sa, kritizuj, nadávaj... (a chváľ!)

Podaj sťažnosť
Archív sťažností
Prehľad zákonov
Ankety
O projekte
Kontakt
>>> späť na hlavnú stránku

Rebríčky firiem rebríčky firiem

Anketa
Nebeží žiadna anketa.

Sťažnosť
na: RM Systém Slovakia

Predmet: reklamačné konanie

Text sťažnosti:
V roku 1998 som dala obchodnikovi s cennymi papiermi plnu moc, aby mi ten predal moj dlhopis za zmluvne stanovenu minimalnu cenu. Ten tuto plnu moc postupil inemu obchodnikovi (mal na to pravo), ktory dna 2.2.2000 moj dlhopis predal prostrednictvom RM Systemu Slovakia. Kedze mi doteraz od dotycneho obchodnika neprisla ziadna ponuka ani oznamenie akym sposobom mi posle peniaze za predany dlhopis, chcem toho obchodnika zalovat za bezdovodne obohatenie.
Problem je vsak v tom, ze on vystupuje v RM Systeme len pod svojim ICO cislom. RM System v Spisskej Novej Vsi (moje trvale bydlisko) mi povedal, ze mi jeho meno prezradia len ak zaplatim poplatok 100,-Sk za reklamacne konanie. V tom pripade mi to oznamia do 30 dni. Zostalo len pri sluboch. Po asi 6 tyzdnoch prisla odpoved z Bratislavy, ze jeho meno mi nemozu prezradit, lebo musia kontaktovat najprv jeho, ze musia pozriet do archivov atd....slovom, ze odpoved je v nedohladne. Nepomohlo ani ked som tam niekolkokrat telefonovala.
Aky ma RM System dovod na to, aby dotycneho kryl? Ja som zaplatila 100,-Sk a ziadam od nich meno toho, kto sa pod tym ICO-m skryva. Financna policia totiz povedala, za nemuozu zacat konanie bez vysledku reklamacneho konania z RM Systemu. Bludny kruh. Ja som stovku zaplatila a dorazne ziadam RM System aby mi prezradil jeho meno, aby som ho mohla zalovat. Mam plne pravo to vediet!!!!

Odpoveď na sťažnosť:
Vybavené mimo Sťažností.sk

Poznámka:
RM Systému sme zaslali email, na ktorý ihneď zareagovala jeho riaditeľka. Požiadala nás o priamy kontakt na sťažovateľku, takže sme jej ho poskytli. Tu je finálny email od šťažovateľky:

From:
To: "Staznosti.sk"
Subject: Staznost na RM System
Dobry den,
minuleho tyzdna som Vam poslala staznost na RM System Slovakia. Oznamujem Vam, ze staznost bola obratom vybavena priamo pani JUDr. Darinou Huttovou (pozn. Sťažnosti.sk: riaditeľkou RM Systému). Uz mam meno toho vinnika. Dakujem za vasu pomoc. Nech sa dari, je to super napad.

Anketa: Zdá sa vám reakcia dotknutej inštitúcie/firmy postačujúca?
Áno (922)52,06%
Nie (849)47,94%
Celkový počet hlasov: 1771

Koeficient inštitúcie/firmy: 71 (veľmi pozitívny)
Počet ďalších sťažností na: RM Systém Slovakia: 0

Počet pochvál na: RM Systém Slovakia: 0

Počet podnetov pre: RM Systém Slovakia: 0

Diskusia:
Pridaj komentár ku sťažnosti...


rastislav napísal(a) dňa 26.09.2007 o 19:35:00:
Uz roky neviem nic o VUB kupon fonde,akcie mali hodnotu 20 000Sk.Prosim poradte mi co mam robit.Dakujem.Rastislav.


Reklama