Sťažnosti.sk - sťažuj sa, kritizuj, nadávaj... (a chváľ!)

Podaj sťažnosť
Archív sťažností
Prehľad zákonov
Ankety
O projekte
Kontakt
>>> späť na hlavnú stránku

Rebríčky firiem rebríčky firiem

Anketa
Nebeží žiadna anketa.

Sťažnosť
na: DDK Slovakia

Predmet: chýbajúce tipy

Text sťažnosti:
ObrázokPred časom som si kúpila v miestnom supermarkete Fit tyčinky. Reklama na obale ponúkala 5 tyčiniek + 2 zdarma + Fit tipy Zory Csoborovej. Počet tyčiniek sedel, avšak po Fit tipoch ani chýru, ani slychu. Pýtala som sa na to kompetentných v supermarkete, ale obišla som naprázdno. Vraj kontaktovali dodávateľa a ten o ničom takom nevedel. Chcela by som vás poprosiť, či by ste v tejto veci nemohli niečo urobiť. Očividne ide o klamanie spotrebiteľa, pretože tieto tyčinky som si hlavne kúpila kvôli tomu, že si aj niečo prečítam od Zory Csoborovej.

Odpoveď na sťažnosť:
Dovoľte mi v mene spoločnosti DDK SLOVAKIA - výhradný dovozca a distribútor musli tyčiniek Fit - reagovať na Vašu kritiku týkajúcu sa nami distribuovaného špeciálneho reklamného balenia musli tyčiniek Fit 5+2 ZADARMO.
Toto úspešné balenie, kde majú spotrebitelia pomerne veľkú zľavu v podobe 2 musli tyčiniek ZADARMO a letáčiku Zory Czoborovej s Fit typmi, malo v minulom roku neuveriteľne pozitívny ohlas. V tomto roku sme však už s týmto balením v našom marketingovom pláne nepočítali, keďže sme pripravili veľa iných zaujímavých akcií ako napr. spotrebiteľskú súťaž, darčekové balenie Fit 4+1 a iné aktivity, aby priaznivci musli tyčiniek Fit boli stále zásobovaní novinkami a rôznymi inými výhodami. Napriek tomu na veľké množstvo spotrebiteľských ohlasov sme sa rozhodli zareagovať, vyhovieť a priniesť im toto balenie ešte raz aj v tomto roku. No, keďže sme s týmto darčekovým balením v tomto roku už nepočítali čo do nášho rozpočtu, pripravili sme balenie Fit 5+2 bez letáčikov so Zorou Czoborovou, mysliac si, že letáčiky majú spotrebitelia už z minulého roka a tak dostanú tento rok spotrebitelia "iba" 2 musli tyčinky ZADARMO.
Napriek tomu, je nám to veľmi ľúto, že sa spotrebitelia cítia byť oklamaní a preto každému spotrebiteľovi, ktorý nám napíše (naša adresa je na obale výrobkov), či zavolá a požiada o letáčiky so Zorou Czoborovou, posielame letáčiky poštou (nejaké menšie množstvo nám zostalo ešte z minulého roku). Takže ak nám môžete poskytnúť kontakt na pani, ktorá by tieto letáčiky chcela, s radosťou jej ich pošleme. Ešte raz sa hlboko ospravedlňujeme a dúfame, že i napriek tomuto nedorozumeniu nestratí musli tyčinka Fit priazeň u spotrebiteľov.

Poznámka:
Sťažnosť firme sme zaslali 3.5.2000 a odpoveď naň prišla 7.6.2000 (teda viac než mesiac). A to sme pri posielaní použili email.

Anketa: Zdá sa vám reakcia dotknutej inštitúcie/firmy postačujúca?
Áno (822)51,67%
Nie (769)48,33%
Celkový počet hlasov: 1591

Koeficient inštitúcie/firmy: 52 (veľmi pozitívny)
Počet ďalších sťažností na: DDK Slovakia: 0

Počet pochvál na: DDK Slovakia: 0

Počet podnetov pre: DDK Slovakia: 0

Diskusia:
Pridaj komentár ku sťažnosti...


zelenska zlata napísal(a) dňa 21.10.2005 o 18:50:56:
Ešte v lete bola organizovaná súťaž s fit tyčinkami Zatancuj si pod palmami. Výsledky s menami výhercov boli zverejnené, ale ceny ešte nestihli doraziť k výhercom. Napísala som na adresu organizátora súťaže o svojej skúsenosti, ale pošta sa mi vrátila späť s tým, že ju adresát neprevzal a z internetu zmizla aj stránka, takže sťažovať sa možno asi len na lampárni a v budúcnosti treba spustiť antikampaň pri organizovaní súťaže s fit tyčinkami.


Reklama