Sťažnosti.sk - sťažuj sa, kritizuj, nadávaj... (a chváľ!)

Podaj sťažnosť
Archív sťažností
Prehľad zákonov
Ankety
O projekte
Kontakt
>>> späť na hlavnú stránku

Rebríčky firiem rebríčky firiem

Anketa
Nebeží žiadna anketa.

Sťažnosť
na: ICS Services

Predmet: oprava harddisku

Text sťažnosti:
Minuly rok som mal zaujimavu skusenost s firmou ICS Computers. Odysiel mi HDD a nevedel som z akych pricin, preto som vtedy ako absolutne laicky kupujuci isiel do tejto firmy, aby s tym nieco urobili. Nespravili nic, len mi povedali, ze disk jednoducho zamrza pri spusteni pocitaca a nic sa s tym neda robit. Kupil som si u nich novy. Teraz po roku som sa zaoberal trochu tymto diskom, lebo moje skusenosti s pocitacmi coraz viacej narastaju a vyskusal som ho na novej skrinke a motherboarde. Testami som sa dostal k zaujimavemu zaveru, ze disku cely cas nic nebolo, ale odber prudu zo zdroja bol taky velky, ze jednoducho to nemohol zdroj zvladat. Tymto sposobom sa chcem podakovat firme ICS za "pomoc" a za to, ze som si musel 100mb dokumentov a podobnych dolezitosti natukat do pocitaca znova. DAKUJEM!

Odpoveď na sťažnosť:
Dakujem za informaciu o pripravovanej publikacii o nasej spolocnosti. Nechal som medzicasom spracovat prehlad o pocte a druhu riesenych problemov s HDD v nasej spolocnosti. V buducom tyzdni utorok/streda, po rozbore a vyhodnoteni tychto podkladov Vam poslem stanovisko nasej spolocnosti k zaslanej "staznosti".

Poznámka:
Doba reakcie bola na základe prijatého emailu (odpoveď) predĺžená do 22.3.2000. Keďže sme do tohto dátumu neobdržali žiadnu odpoveď či správu, tento prístup sa dá zahrnúť do kategórie Neobdržaná odpoveď.

Anketa: Zdá sa vám reakcia dotknutej inštitúcie/firmy postačujúca?
Áno (849)52,02%
Nie (783)47,98%
Celkový počet hlasov: 1632

Koeficient inštitúcie/firmy: 63 (veľmi pozitívny)
Počet ďalších sťažností na: ICS Services: 0

Počet pochvál na: ICS Services: 0

Počet podnetov pre: ICS Services: 0

Diskusia:
Pridaj komentár ku sťažnosti...


Reklama