Sťažnosti.sk - sťažuj sa, kritizuj, nadávaj... (a chváľ!)

Podaj sťažnosť
Archív sťažností
Prehľad zákonov
Ankety
O projekte
Kontakt
>>> späť na hlavnú stránku

Rebríčky firiem rebríčky firiem

Anketa
Nebeží žiadna anketa.

Sťažnosť
na: Movys

Predmet: oprava mobilu

Text sťažnosti:
Dňa 01.06.2001 som navštívil firmu sídliacu, ako by prostý Slovák povedal, "pánu Bohu za chrbtom" - Movys a.s. - servis firmy Globtel GSM pre mobilné telefóny na Piesočnej ulici 7 v Bratislave s mojim haprujúcim mobilom. Všetko by bolo v poriadku, keby ma skôr tak nenahneval prístup obsluhujúceho personálu firmy Movys a.s. k zákazníkom. Ale asi najviac to, ako firma Globtel GSM a.s., ktorá prosperuje a obrat tejto spoločnosti sa vyjadruje v miliónoch, dokáže mať svoje servisné stredisko úplne od ruky. Pre upresnenie Piesočná ulica sa nachádza smerom na letisko pomaly na samom konci Bratislavy, kde keď sa chcete dostať ako každý slušný človek po svojej pracovnej dobe a to ešte podotýkam svojim automobilom, ktorý v dnešnej dobe bude pomaly prepych a nemá ho každý, máte čo robiť prejsť celou zápchou v BA až sa dostanete k svojmu cieľu pre svoj dlho očakávaný mobil a predo dverami Vás nepoteší ani nápis úradných hodín - LEN DO 17.30 hod.!!! Ak nestihnete môžete celý tento rituál mestskej predieračky na koniec BA zopakovať nasledujúci deň alebo ten lepší prípad, ak stihnete, budete obslúžený za 20 minút čakania na okienko s nemilým prístupom pracovníka, ktorý má na všetko čas. Perlička na tom všetkom ešte je, že tie pracoviská na bezstarostné obslúženie klientov sú len DVE. A preto sa len chcem opýtať kompetentných ľudí: "Prečo taká firma, ktorá si myslím, že nemusí mať obavy z výšky prenájmu budovy čo i len v širšom centre BA, si nevie zadovážiť pracovisko hodné takej firmy ako je Globtel GSM a.s.? Alebo potom šetrí na nesprávnom mieste?

Odpoveď na sťažnosť:
Vzhľadom na chýbajúce detaily sme boli nútení odpovedať iba takto všeobecne.
ákazník má možnosť podať reklamáciu (ak išlo o záručnú reklamáciu) na ktoromkoľvek predajnom mieste spoločnosti Globtel. Okrem toho môže podať reklamáciu aj v samotnom servise - v tomto prípade je to Movys, a.s., na Piesočnej ulici 7 v Bratislave. Pobočka servisu spoločnosti Movys sa nachádza aj priamo v sídle Globtelu na Prievozskej ulici 6/A.
Servisná spoločnosť MOVYS, a.s., je samostatný subjekt, ktorý zabezpečuje záručný a pozáručný servis vybraných značiek mobilných telefónov pre spoločnosť Globtel. Naše možnosti ovplyvniť umiestnenie servisu spoločnosti Movys, či dĺžku pracovnej doby, sú obmedzené. V snahe byť bližšie zákazníkom bola otvorená spomínaná pobočka servisu priamo v sídle spoločnosti Globtel.

Anketa: Zdá sa vám reakcia dotknutej inštitúcie/firmy postačujúca?
Áno (882)51,70%
Nie (824)48,30%
Celkový počet hlasov: 1706

Koeficient inštitúcie/firmy: 56 (veľmi pozitívny)
Počet ďalších sťažností na: Movys: 0

Počet pochvál na: Movys: 0

Počet podnetov pre: Movys: 2
15.02.2002 Podnet pre Movys - výzva
05.03.2002 Podnet pre Movys - oprava telefónu

Diskusia:
Pridaj komentár ku sťažnosti...


EnForcer napísal(a) dňa 14.01.2002 o 13:46:18:
Zdravim, ak este mate cas a hlavne chut zaoberat sa tou "vysoko odbornou a specializovanou" firmou MOVYS, ozvite sa mi, dame hlavy do kopy a vymyslime, ze ako a kde ich riadne zmedializujeme.

JK


Reklama