Sťažnosti.sk - sťažuj sa, kritizuj, nadávaj... (a chváľ!)

Podaj sťažnosť
Archív sťažností
Prehľad zákonov
Ankety
O projekte
Kontakt
>>> späť na hlavnú stránku

Rebríčky firiem rebríčky firiem

Anketa
Nebeží žiadna anketa.

Sťažnosť
na: Soft Anarchy

Predmet: objednávka CD

Text sťažnosti:
Objednal som si v tomto Internet CDShope CD 15 NEJVETSICH HITU PETRA NOVAKA. Aké bolo moje prekvapenie, keď som dostal CD na ktorom bolo síce 15 hitov tohoto speváka, ale spieva to niekto iný. Tak som napísal email do tejto firmy a dostal som odpoveď: "Bohužiaľ ten titul je v databáze zapísaný tak, ako je. V prípade nejasností je dobre nás kontaktovať vopred mailom. Vtedy sa vždy pokúšame zákazníkovi vypátrať čo najviac infa o titule, pokiaľ na stránke nie sú". Takže moje poučenie znie: "Všetci, ktorí budete chcieť nakúpiť u tejto firmy, najskôr si tam napíšte, či náhodou nemajú pod názvom titulu náhodou niečo iné. Keď Vám odpíšu, tak si môžete CD objednať a dúfať, že dostanete to, čo bolo na webe napísané. Ak nie, tak bohužiaľ je to chyba ich dodávateľa....

Odpoveď na sťažnosť:
Náš internetový obchod poskytuje ako jediný zo SR najširší sortiment hudobných titulov. Katalóg nami ponúkaných titulov zahŕňa v sebe nosiče vydané a distribuované všetkými labelmi, ktoré majú u nás zastúpenie. Sme autorizovanou predajňou tzv. major vydavateľstiev. Z povahy a šírky nášho katalógu logicky vyplýva, že v ňom nemôžeme mať informácie o všetkých tituloch. Naše databázy sú vlastne zjednotením databáz našich distributérov a anotácie k titulom, ktoré uvádzame na stránkach našich internetových obchodov (v súčasnosti prevádzkujeme tri internetové obchody), sú vlastne anotáciami, ktoré nám oficiálne dodávajú distributéri, resp, vydavatelia. Tituly sú v našej databáze radené abecedne, v tvare interpret, pomlčka, názov albumu, prípade interpret, medzera, názov albumu.
Pán sťažovateľ si pri vyhľadávaní dal zrejme vyhľadať albumy podľa kľúčového slova "Novák", na čo mu server vypísal nasledovné albumy:nosič interpret cena
CD 15 NEJVETSICH HITU PETRA NOVAKA 234
CD ARDASEV,I. PISEN LASKY / NOVAK, SUK, SM 108
CD BARTOK B.: ORCHESTRAL WORKS AK, NOVAK 89
CD BEETHOVEN,L.V./FIBICH,Z./SUK,J./NOVAK,V. 108
CD CAJKOVSKIJ,P.I./DVORAK,A./NOVAK,V. SYMF 108
2CD DVORAK,A. CERT A KACA / BAROVA / NOVAK 662
2CD DVORAK,A./NOVAK,V. SVATEBNI KOSILE - BO 552
3CD HABA,A. CENTENARY / NOVAKOVO KVARTETO, 552
CD HABA,A. SKLADBY PRO HOUSLE / NOVAK, VED 218
CD JANACEK,L./NOVAK,V. SMYCCOVE KVARTETY C 309
CD JANACEK,L./NOVAK,V. TARAS BULBA, SUITA 309
CD JANACKOVO KVARTETO JANACEK/NOVAK 273
CD JANACKOVO KVARTETO JANACEK/NOVAK 273
CD KLETBY A DOBRORECENI / BRAHMS-EBEN-NOVAK 108
CD KODALY/BARTOK/NOVAK SONATY PRO VIOLONCE 365
CD KUBELIKOVO TRIO - NOVAK/SUK/FIBICH 339
CD LAPSANSKY,M. PISNE ZIMNICH NOCI / NOVAK 108
CD NOVAK - ETERNAL LONGING IN T/PESEK 460
CDS NOVAK PETR - JDEM, LASKO, JDEM 5TR. 247
CD NOVAK PETR - STINY NADEJE 371
CD NOVAK PETR/DREAM FACTORY - MIRROR OF ... 326
CD NOVAK SEEN - NOVAK SEEN 658
2CD NOVAK,PAVEL NEJVETSI HITY 479
CD NOVAK,PETR AHOJ,TVUJ PETR 269
CD NOVAK,PETR CO JE TO LASKA 269
CD NOVAK,PETR KRASKA A ZVIRE 269
CD NOVAK,PETR MEMENTO 269
CD NOVAK,PETR MODLITBA ZA LASKU 338
CD NOVAK,PETR SIN SLAVY 459
CD NOVAK,PETR SINGLY /NAHROBNI KAMEN/ 515
CD NOVAK,PETR SLADKE TRAPENI 338
CD NOVAK,V. BOURE / CF / KOSLER 309
CD NOVAK,V. JIHOCESKA SUITA, LADY GODIVA, 218
CD NOVAK,V. KLAVIRNI SKLADBY / VOJTISEK 365
CD NOVAK,V. KLAVIRNI SKLADBY / VZPOMINKY, 309
CD NOVAK,V. NIKOTINA, TOMAN A LESNI PANNA 365
CD NOVAK,V. PAN-TONE POEM,SONGS OF WINTER 587
CD NOVAK,V. SIGNORINA GIOVENTU, O VECNE TO 218
CD NOVAK,V. SLOVACKA SUITA, MELANCHOLICKE 365
CD NOVAK,V. TOMAN AND THE WOOD NYMPH,OP.40 587
2CD NOVAKOVO KVARTETO-KVARTETY SMYCCOVE 1-6 631
CD SMETANA,B./NOVAK,V./MARTINU,B. MACBETH 218


Objednal si prvý z vypísaného zoznamu albumov. Z názvu je jasné, že na albume sa nachádzajú hity Petra Novaka, avšak názov interpreta tam nie je. Podľa názvu naozaj nikde nie je napísané, že album naspieval Petr Novák. V takýchto prípadoch sa na nás obvykle zákazníci obrátia s otázkou, prípadne ju vpíšu do poznámky pri objednávacom formulári. My im potom zistíme od distributéra konkrétnejšie údaje a na základe toho sa majú možnosť rozhodnúť, či majú o daný album záujem alebo nie.
Pánu sťažovateľovi, v prípade, že sa rozhodne u nás zakúpiť si nejaké albumy od Petra Nováka, poskytneme na tieto albumy zľavu 10%.

Anketa: Zdá sa vám reakcia dotknutej inštitúcie/firmy postačujúca?
Áno (903)52,84%
Nie (806)47,16%
Celkový počet hlasov: 1709

Koeficient inštitúcie/firmy: 93 (veľmi pozitívny)
Počet ďalších sťažností na: Soft Anarchy: 0

Počet pochvál na: Soft Anarchy: 1
07.11.2001 Pochvala na Soft Anarchy - CD album

Počet podnetov pre: Soft Anarchy: 0

Diskusia:
Pridaj komentár ku sťažnosti...


earl365 napísal(a) dňa 26.07.2007 o 15:17:42:
Stazovatel je idiot.


freeman napísal(a) dňa 14.12.2001 o 12:06:57:
Vazeny pan stazovatel, ako to ze Vasej poziadavke nebolo vyhovene? Ved sam ste napisal ze ste dostal CD zo skladbami Petra Novaka, ktore vsak naspieval niekto iny. Takze Vasej poziadavke - najdi mi CD so skladbami od Petra Novaka - vyhovene bolo.


jABa napísal(a) dňa 08.11.2001 o 13:09:05:
hmm, ja som u nich uz tiez nieco objednal a tiez som mal problem a pristup ma celkom prijemne prekvapil - aj ked som napokon ponukanu vymenu nevyuzil (ktovie, ako by to dopadlo v praxi - slo o CD, ktore asi v dvoch skladbach nieslo vysokofrekvencne piskanie, dobre pocutelne na lepsich repro, ukazalo sa ale, ze tym trpia vsetky originaly - proste slabsia kvalita samplov - MonsterMagnet mimochodom) - myslim prave na to, ze podobne situacie riesi kvalitny osobny pristup prevadzkovatelov serveru - to znamena, ze clovek nejedna s automatom, kde by boli taketo chyby mrzute a neprijemne hlavne pre zakaznika, ktory doplaca na hlupe technicke riesenie predajcu - obe strany by si mali vstupit do svedomia - budovanie zoznamu s poznamkami a jeden priatelsky mail vopred zo strany zakaznika naviac - a je to v suchu, nie?


kaja napísal(a) dňa 17.10.2001 o 08:55:35:
musim povedat, ze s anarchy cdshopom mam len tie najlepsie skusenosti, zatial vzdy vyhoveli kazdej mojej poziadavke a preto sa moja zbierka moze pochvalit viacerymi zaujimavymi kuskami
mily stazovatel, pristup anarchy-stov je fakt korektny, robia to ludia, ktorym nejde len o tvrdy biznis a snazia sa maximalne vyjst zakaznikom v ustrety, a je len na tvoju skodu, ak si najdes iny shop, lebo uvidis, ze inde nepochodis v podobnych pripadoch, ani ti na staznost neodpovedia, taka je skutocnost


stazovatel napísal(a) dňa 10.10.2001 o 12:00:06:
Ta odpoved od fy Soft Anarchy je chaba, lebo som vyhladaval Petra Novaka a nasiel som to co som hladal, cize najvacsie hity Petra Novaka, takze nepotrebujem odpoved na to,ze som zle hladal!!! Ale ze som nedostal to co je v titule CD napisane!!! A ta ponuka na 10% zlavu pri nakupe je nezaujimava, lebo v tomto obchode uz nakupovat nebudem.

Stazovatel


Reklama