Sťažnosti.sk - sťažuj sa, kritizuj, nadávaj... (a chváľ!)

Podaj sťažnosť
Archív sťažností
Prehľad zákonov
Ankety
O projekte
Kontakt
>>> späť na hlavnú stránku

Rebríčky firiem rebríčky firiem

Anketa
Nebeží žiadna anketa.

Sťažnosť
na: Incheba

Predmet: výstava

Text sťažnosti:
Vážení organizátori výstavy POĽOVNÍCTVO - RYBÁRSTVO - ODDYCH, INCHEBA a.s. obraciam sa na Vás zo žiadosťou vrátenia vstupného za 4 osoby v celkovej sume 800Sk,- z Vašej výstavy. V inf. o výstave ponúkate nasledovné: RYBÁRSTVO -rybárske náčinie, rybárske oblečenie a obuv, krmivá, nože, rybárske plavidlá, odchov rýb, preparovanie rýb, cestovné kancelárie, rybárska turistika, múzeá s rybárskou tematikou, lov rýb a ryby vo výtvarnom umení, časopisy a odborná literatúra, ryby a výrobky z rýb, terénne automobily... SKUTOČNOSŤ: jeden stánok o 3m.šírke od f. BIOCHEMA CZ a dva spoločné, kde predávali literatúru s poľovníckou a rybárskou tématikou. Takže ako vidíte, urobili ste podvod na všetkých rybárov, ktorí merali cestu z celého Slovenska a aj z Čiech.
Za vrátenie vstupného a samozrejme ospravedlnenie všetkým rybárom vopred ďakujem.

Odpoveď na sťažnosť:
Nie celkom súhlasíme s obsahom sťažnosti, ktorú písal návštevník podujatia konaného v dňoch 17.-20.1.2002. Je pravda, že na výstave návštevník nenašiel všetky potreby určené pre rybárov, ale nie je pravda to, že rybárstvu bol venovaný iba jeden stánok. Na výstave sa celkom prezentovalo 27 firiem, z ktorých väčšina prezentovala potreby pre poľovníkov, ale návštevník mohol v nich objaviť i doplnky určené pre rybárov /oblečenie, nože, krmivá, preparovanie rýb, múzeá s rybárskou tématikou, časopisy, terénne automobily/. Výstava pod titulom "Poľovníctvo-rybárstvo-oddych" prebiehala v tomto roku prvýkrát a okrem
zahraničných firiem svetových značiek sme niekoľkokrát oslovili i najväčších dovozcov a výrobcov rybárskych potrieb na Slovensku. Za to, že sa na výstave neprezentovali vo väčšom rozsahu nemôžeme len mi ako organizátor, pretože priestor na kvalitnú prezentáciu tu bol vytvorený a naviac pri takých významných akciách ako je veľtrh ITF Slovakiatour a výstava Danubius Gastro v jednom termíne a pod jednou strechou. Incheba a.s. pripravila všetky podmienky k tomu, aby sa na tejto výstave prezentovali všetky firmy z oblasti blízkej a populárnej u veľkej časti populácie. Napriek skutočnosti, že
poľovníctvo nie je až tak rozšírené medzi obyvateľstvom ako rybárstvo, "poľovníci" si našli cestu na výstavu a prezentovali všetky potreby pre svojich priaznivcov, žiaľ "rybári" neprejavili záujem rozšíriť svoje rady a ponúknuť "celý" sortiment rybárskych potrieb pre stále narastajúci počet návštevníkov na výstavných podujatiach Slovakiatour a Danubius Gastro a v tomto roku aj Poľovníctvo-rybárstvo-oddych.
Z uvedeného vyplýva, že rybárstvo nebolo plánované a propagované ako samostatná výstava, ale iba ako sekcia výstavy Poľovníctvo-rybárstvo-oddych, ktorá bola aj pri propagácii súčasťou hlavných podujatí týchto januárových dní - ITF Slovakiatour a Danubius Gastro.

Anketa: Zdá sa vám reakcia dotknutej inštitúcie/firmy postačujúca?
Áno (854)53,14%
Nie (753)46,86%
Celkový počet hlasov: 1607

Koeficient inštitúcie/firmy: 99 (veľmi pozitívny)
Počet ďalších sťažností na: Incheba: 0

Počet pochvál na: Incheba: 0

Počet podnetov pre: Incheba: 0

Diskusia:
Pridaj komentár ku sťažnosti...


napísal(a) dňa 21.03.2006 o 17:50:57:
kurvy


Reklama