Sťažnosti.sk - sťažuj sa, kritizuj, nadávaj... (a chváľ!)

Podaj sťažnosť
Archív sťažností
Prehľad zákonov
Ankety
O projekte
Kontakt
>>> späť na hlavnú stránku

Rebríčky firiem rebríčky firiem

Anketa
Nebeží žiadna anketa.

Sťažnosť
na: Whirpool

Predmet: reklámacia

Text sťažnosti:
Po asi 5-ročnom používaní sa mi pokazila umývačka riadu IGNIS. V servise mi povedali, že už vymenili všetko, ale stále neumýva v dostatočnej kvalite. Preto som oslovil 5.júna priamo firmu WHIRLPOOL s tým, že čo mám robiť, keď v návode je jasne písané, že v prípade poruchy sa mám obrátiť na autorizovaný servis, a ten mi povie, že sa nedá opraviť!!! To, že firma WHIRLPOOL predáva umývačky, ktoré sa nedajú opraviť v návode nie je. Hneď na druhý deň sa mi ozvali s tým, že mi na problém odpovedia v čo najkratšom čase. Napriek viacerým výzvam sa tak ani po dvoch mesiacoch nestalo!!!

Odpoveď na sťažnosť:
Prípad je pravdivý potiaľ, že závadu sa nepodarilo odstrániť. Nakoľko to bol už výbehový typ umývačky riadu, doporučili sme zákazníkovi výmenu výrobku, pri zohľadnení priemernej amortizácie starého výrobku. Návrh zo strany zákazníka bol akceptovaný a umývačka riadu je vymenená.

Poznámka:
Združenie Cybernet Corporation sa ospravedlňuje firme Whirpool za komunikačný blok v našom združení, ktorý spôsobil menší chaos pri získavaní reakcie firmy Whirpool.


Ešte list od nášho sťažovateľa

Asi pred dvoma týždňami sa mi ozvali zo spoločnosti Whirpool, kde prešetrili moju sťažnosť priamo v autorizovanom servise. Nakoľko uznali moje požiadavky ako opodstatnené, ponúkli mi podľa môjho názoru primerané riešenie mojej sťažnosti. Ponúkli mi kúpu novej umývačky s veľmi výraznou zľavou !!!. Všetko to prebehlo v priebehu troch dní a dnes už spokojne umýva za mňa riady umývačka WHIRPOOL so šiestym zmyslom. Týmto považujem moju sťažnosť za vyriešenú k mojej a manželkinej spokojnosti. Ďakujem.

Anketa: Zdá sa vám reakcia dotknutej inštitúcie/firmy postačujúca?
Áno (1034)55,18%
Nie (840)44,82%
Celkový počet hlasov: 1874

Koeficient inštitúcie/firmy: 192 (veľmi pozitívny)
Počet ďalších sťažností na: Whirpool: 0

Počet pochvál na: Whirpool: 0

Počet podnetov pre: Whirpool: 0

Diskusia:
Pridaj komentár ku sťažnosti...


Reklama