Sťažnosti.sk - sťažuj sa, kritizuj, nadávaj... (a chváľ!)

Podaj sťažnosť
Archív sťažností
Prehľad zákonov
Ankety
O projekte
Kontakt
>>> späť na hlavnú stránku

Rebríčky firiem rebríčky firiem

Anketa
Nebeží žiadna anketa.

Sťažnosť
na: Bistro Parisien, Bratislava

Predmet: tovar

Text sťažnosti:
Videli ste film Voľný pád a pamätáte si scénku ako si Michael Douglas kupuje hamburger v McDonalde? Tí, čo áno, choďte si kúpiť do BISTRA PARISIEN na Panónskej ceste v nákupnom centre Danubia bagetu. Tí čo ste nevideli ten film, opíšem Vám podstatu tejto sťažnosti. V spomínanom bistre na veľkom obrázku svieti nad nápisom tuniaková bageta znázornená naozaj tuniaková bageta, avšak jasne sú tam vyobrazené okrem hlavnej ingredencie (tuniakového mäsa), aj paradajky a olivy. Mohlo by to chutiť skvele, avšak týchto prísad sa Vám nedostane. Ak sa ohradíte, že by ste tam chceli mať aj paradajky a olivy tak, ako je to na obrázku, dostanete odpoveď, že "v receptúre to nie je". Koho ale zaujíma receptúra, keď si vyberá jedlo podľa obrázku a chcel by ho mať s ním identické. Je to potom zavádzanie zákazníka? Alebo klamlivá reklama?

Odpoveď na sťažnosť:
Neobdržaná

Koeficient inštitúcie/firmy: -23 (negatívny)
Počet ďalších sťažností na: Bistro Parisien, Bratislava: 0

Počet pochvál na: Bistro Parisien, Bratislava: 0

Počet podnetov pre: Bistro Parisien, Bratislava: 0

Diskusia:
Pridaj komentár ku sťažnosti...


marcela napísal(a) dňa 22.08.2007 o 09:12:14:
tak ja uz do toho bistra viac nejdem, obsluha pod uroven, rovno od vedra so spinavou vodou a od metly, ktoru slecna oprela o pult, nam priniesla co sme si objednali, potom sa okolo nas tou metlou ohanala (velmi je poriadkumilovna) a pritom vykrikovala pomerne obhrublo na nejakeho "veduceho", ktory ju pod chvilou oblapkaval. stacilo mi.


MiFi napísal(a) dňa 12.08.2007 o 19:01:26:
Ja sa zasa rád zastavím na kávu a bagetu práve v "Café Parisien v Danubia"! Je to jeden z dôvodov prečo vôbec do takéhoto "centra" vleziem.


fifko napísal(a) dňa 23.10.2001 o 13:31:38:
mozno neskoro, ale reagujem.v tomto bistre su tak neuveritelne arogantne mlade damy, ze tam uz nikdy na kavu nepojdem. to asi naozaj majitelom nevadi.


Reklama