Sťažnosti.sk - sťažuj sa, kritizuj, nadávaj... (a chváľ!)

Podaj sťažnosť
Archív sťažností
Prehľad zákonov
Ankety
O projekte
Kontakt
>>> späť na hlavnú stránku

Rebríčky firiem rebríčky firiem

Anketa
Nebeží žiadna anketa.

Sťažnosť
na: SAD, Dunajská streda

Predmet: autobus

Text sťažnosti:
Dňa 23-09-2000 v sobotu som cestoval z Dun. Stredy do Bratislavy autobusom. Na túto medzimestskú linku zaradili obyčajný tzv. mestský autobus používaný na MHD. Keďže cesta trvá 1:10 hodín, autobus je plný cestujúcich, pýtam sa prečo posielajú takýto autobus, v ktorom je málo miesta na sedenie, vôbec neexistuje miesto na batožinu a je pomalý?

Odpoveď na sťažnosť:
V zmysle zákona 152/98 Z.z. o sťažnostiach, sťažnosť sťažovateľa Daru Zsolta na zaradenie mestského autobusu, dňa 23.9.2000 na linku 201409/19 s odchodom o 10:30 z Dunajskej Stredy cez Štvrtok na Ostrove do Bratislavy som preveril a zaujímam nasledovné stanovisko: - je pravdou, že predmetný spoj bol vykonaný iným autobusom z dôvodu poruchy autobusu, ktorý premáva po uvedenej trase. Cestujúci predmetný spoj využívajú hlavne po obec Štvrtok na Ostrove. 23.9.2000 bol dňom pracovného voľna a aby sme mohli vykonať spoj v zmysle zákona číslo 168/96 Z.z. o cestnej doprave §4 bolo složbukonajúcim dispečérom rozhodnuté pristaviť náhradný autobus, ktorý zodpovedal po každej stránke predpisom o cestnej doprave. V záujme poskytovania kvalitných služieb cestujúcej verejnosti sme nútený prijať aj nepopulárne, ale účinné opatrenia, ktoré prispievajú ku kvalitnému a zodpovednému výkonu práce. Sťažnosť pána Daru Zsolta teda považujem za neopodstatnenú.

Anketa: Zdá sa vám reakcia dotknutej inštitúcie/firmy postačujúca?
Áno (920)52,24%
Nie (841)47,76%
Celkový počet hlasov: 1761

Koeficient inštitúcie/firmy: 76 (veľmi pozitívny)
Počet ďalších sťažností na: SAD, Dunajská streda: 0

Počet pochvál na: SAD, Dunajská streda: 0

Počet podnetov pre: SAD, Dunajská streda: 0

Diskusia:
Pridaj komentár ku sťažnosti...


napísal(a) dňa 25.08.2018 o 12:58:16:
primitiv sofor tibor z klučovec


tomi napísal(a) dňa 11.07.2014 o 08:57:49:
dobry den,preco posielate na trat z Dun.Stredy do Galanty alebo naopak take autoby v ktorych sa neda pohodlne ani sediet a ani cestovat napr.na trati o ktorej je rec chodi len jeden autobus ktory je vybaveny s klimatizaciou ,je to hrozne ludia sa topia v horucavach v tych autobusoch ,a su trate na ktorych posielate len nove autobusy ktore su vybavene s klimou ,aj ti ludia ktory cestuju napr.z tejto trate takisto zaplatia cenu aku treba za listok.dakujem


Reklama